Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:ALKOS GROUP (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë

ALKOS GROUP

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 7 nga 7 rezultate (Këshilla për kërkim)

Përfaqësues ligjor / jurist (m/f)

ALKOS GROUP

-
Tiranë, Shqipëri
Alkos group, distributori ekskluziv për tregëtimin e markave të njohura ndërkombëtare në fushën e artikujve shtëpiak dhe të konsumit të gjerë, kozmetikës dhe të kujdesit personal, me zyra qendrore në autostradën tiranë – durrës, km12, kërkon të rekrutojë punonjës të kualifikuar në pozicionin përfaqësues ligjor / jurist (m/f). përfaqës...

Drejtor shitje

ALKOS GROUP

-
Tiranë, Shqipëri
Alkos group është një ndër grupet më të rëndësishme dhe potenciale të kompanive të marketingut dhe distribucionit në shqipëri. ky grup daton që prej vitit 2004, themeluar në tiranë dhe me zyra qendrore të lokalizuara në një pozicion shumë strategjik industrial, në autostradën tiranë – durrës, km 12. alkos group shpall të lirë pozicionin e...

Agjent shitje

ALKOS GROUP

-
Tiranë, Shqipëri
Agjent shitjesh për zonën e tiranës alkos group me zyra qendrore në autostradën tiranë – durrës, km 12 dhe me një eksperiencë 14 vjeçare në tregun shqiptar në fushën e import-eksportit, për shoqërin e grupit, “medical +” shpk, me veprimtari në fushën e pajisjeve dhe shërbimeve mjekësore kërkon të punësojë: agjent shitje për tiranën detyr...

Punëtor magazine

ALKOS GROUP

-
Tiranë, Shqipëri
Qellimi i pozicionit: kryen proceset e shkarkimit, ngarkimit, amballazhimit dhe levizjeve te mallrave se magazines sipas udhezimeve perkatese. te dhenat: pozicioni: punetor magazine (m) vendndodhja: vore, tirane; kontrata: sipas kodit te punes; aplikimet mbyllen: 29.02.2020 detyrat dhe pergjegjesite: • shkarkon mallrat e a...

Agjent shitje veri

ALKOS GROUP

-
Shkodër, Shqipëri
Alkos group me zyra qendrore në autostradën tiranë – durrës, km 12 dhe me një eksperiencë 15 vjeçare në tregun shqiptar në fushën e import-eksportit, për një nga shoqëritë e grupit, kërkon të punësojë: agjent shitje shkodër ne ofrojmë - pagë motivuese - shpërblim mbi bazën e performancës në shitje - atmosferë miqësore dhe dinamike det...

Menaxher logjistike

ALKOS GROUP

-
Tiranë, Shqipëri
Menaxher logjistike (m) – job description alkos group, distributori ekskluziv për tregëtimin e markave të njohura ndërkombëtare në fushën e artikujve shtëpiak dhe të konsumit të gjerë, kozmetikës dhe të kujdesit personal, me zyra qendrore në autostradën tiranë – durrës, km 12, kërkon të rekrutojë punonjës të kualifikuar në pozicionin: me...

Përgjegjës magazine

ALKOS GROUP

-
Tiranë, Shqipëri
Përgjegjës magazine misioni dhe funksionet bazë: përgjegjësi magazinës është përgjegjës për planifikimin dhe manaxhimin e të githë aktiviteteve të shpërndarjes, transportit, zinxhirit të furnizimit, magazinimit dhe shërbimin/kujdesit ndaj klientit. përgjegjësitë e tij gjithashtu përfshijnë menaxhimin e të gjithë ciklit të punës që nga m...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - alkos group

Alkos group dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane