Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:AHIS SHPK (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(6)
Lloji
  • Pa përcaktuar(6)

AHIS SHPK

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 6 nga 6 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofrohet vend pune bi analyst - e re

AHIS SHPK

-
Tiranë, Shqipëri
Hiring bi analyst bulls media is looking to hire a strong bi analyst. we are looking for someone with experience in data analytics. in this role you will get the opportunity to work with professionals to analyze complex business problems, such as: creating power bi reports based on client requirements maintain and optimize existing report...

Tirane, ofrohet vend pune data entry

AHIS SHPK

-
Tiranë, Shqipëri
Bulls media albania is looking for a data entry to join us. job description: *ensure the financial records of the company are accurate *documentation and transaction tracking - from ordering to receiving payments, handling invoice and payments. *producing invoices for clients, monitoring and handling the collection and redemption report o...

Tirane, ofrohet vend pune bookeeper

AHIS SHPK

-
Tiranë, Shqipëri
Bulls media albania is looking for a bookkeeper to join our bookkeeping department. job description: *ensure the financial records of the company are accurate *documentation and transaction tracking - from ordering to receiving payments, handling invoice and payments. *producing invoices for clients, monitoring and handling the collection...

Affiliate marketing

AHIS SHPK

-
Shqipëri
Hiring! we are hiring affiliate marketing for a brand part of a swiss company , the affiliate manager should contact affiliates and offer them to promote the company products for an affiliate fee. in addition the affiliate manager should communicate with the affiliates on a daily basis and understand their requirement, assist them technic...

Tirane, ofrohet vend pune bookeeper

AHIS SHPK

-
Tiranë, Shqipëri
We are hiring bulls media albania is looking for a bookeeper to join our bookeeping department. job description: *ensure the financial records of the company are accurate. *documentation and transaction tracking - from ordering to receiving payments, handling invoice and payments. *producing invoices for clients, monitoring and handling t...

Tirane, ofrohet vend pune affiliate marketing

AHIS SHPK

-
Tiranë, Shqipëri
Affiliate marketing hiring! we are hiring affiliate marketing for a brand part of a swiss company , the affiliate manager should contact affiliates and offer them to promote the company products for an affiliate fee. in addition the affiliate manager should communicate with the affiliates on a daily basis and understand their requirement,...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - ahis shpk

Ahis shpk dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane