Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:ADA (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(82)
Lloji
  • Pa përcaktuar(82)

ADA

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 82 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofrohet vend pune saldator - e re

ADA

-
Tiranë, Shqipëri
Eurotendtr kerkon: saldator me eksperience pune pagesa e kenaqshme kushte shume te mira pune adresa:tirane kontaktoni: 0682050701

Tirane, ofrohet vend pune kamarier dhe banakier - e re

ADA

-
Tiranë, Shqipëri
Bar liqeni kerkon te punesoje: kamarier dhe banakier pagesa e kenaqshme kushte shume te mira pune adresa: tirane rruga “hamdi sina” liqeni i thate kontaktoni: 0699795925 cel. : 0699795925

Tirane, ofrohet vend pune puntor/puntore ne fabrikr - e re

ADA

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohen puntor / puntore meshkuj dhe femra per ne fabrike transporti i perfshire puna nga e hena ne te shtune pagesa 400 mije leke/ muaj adresa: vore kontaktoni ne: 0694012017 0685605566 cel. : 0694012017

Tirane, ofrohet vend pune kamarier/e turni pare edhe banakiere - e re

ADA

-
Tiranë, Shqipëri
Amelie bar kerkon te punesoje: kamarier/e turni i pare banakiere pagesa e kenaqshme kushte shume te mira pune vendodhja: don bosko kontaktoni: +355699559999 cel. : +355699559999

Tirane, ofrohet vend pune dado - e re

ADA

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohet dado me eksperience pune per nje femije 2 vjeç te jete e komunikueshme dhe e dashur me femijen orari 12:00-20:00 punsim afatgjat mosha 40-55 vjeç nje dite pushim ne jave paga 35000 leke e diskutueshme adresa: komuna e parisit te lulishtja kontaktoni: +355697574700 cel. : +355697574700

Tirane, ofrohet vend pune kamariere - e re

ADA

-
Tiranë, Shqipëri
Chriss bar kerkon te punesoje: kamariere (femer) kushte shume te mira pune pagesa e kenaqshme vendodhja: te myslym shyri kontaktoni: +355694858081 cel. : +355694858081

Vlore, ofrohet vend pune 2 punetor ne market (ne palas) - e re

ADA

-
Vlorë, Shqipëri
Ne green coast palas kerkojme: 1 cift ose 2 persona per shitje ne market ofrohet: ushqimi dhe akomodimi pagesa shume e mire vendodhja: palase kontaktoni ne: +355684880000 cel. : +355684880000

Tirane, ofrohet vend pune xhenerik me ose pa eksperience - e re

ADA

-
Tiranë, Shqipëri
Auto servis gorica kerkon te punesoje: xhenerik me ose pa eksperience kushtet e punes: puna 8 oraresh pagesa shume e mire ose me % kushte shume te mira pune adresa: perballe fnsh sharre kontaktoni ne: +355693382050

Tirane, ofrohet vend pune puntore per grrila te brendshme - e re

ADA

-
Tiranë, Shqipëri
Shoqeria petal shpk kerkon punonjes per prodhim dhe montim grilash te brendshme. paga neto me bonuset 70.000-100.000 leke te reja ne muaj. vleresohet shume eksperienca ne vende te ngjashme pune si prestari, punime duralumini, mobileri etj. kushte shume te mira pune tel: 0692095553 vendodhja: prane brrylit tirane

Tirane, ofrohet vend pune xhenerik me ose pa eksperience

ADA

-
Tiranë, Shqipëri
Auto servis gorica kerkon te punesoje: xhenerik me ose pa eksperience kushtet e punes: puna 8 oraresh pagesa shume e mire ose me % kushte shume te mira pune adresa: perballe fnsh sharre kontaktoni ne: +355693382050 cel. : +355693382050

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - ada

Ada dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane