Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:A.C.R.E.M (Fshij) Fshijini të gjitha

A.C.R.E.M

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 27 rezultate (Këshilla për kërkim)

Operator/e parkimi - e re

A.C.R.E.M

-
Tiranë, Shqipëri
Tirana east gate (teg) është qendra tregtare më e madhe në shqipëri, hapja madhështore e së cilës daton në vitin 2011. tani me 160 dyqane dhe 2000 vende parkimi, teg është një destinacion tërheqës për klientët nga tirana, elbasani dhe kosova e me gjerë. teg pjesë e balfin group, grupit më të madh dhe inovator të investimeve në shqipëri dh...

Digital champion

A.C.R.E.M

-
Tiranë, Shqipëri
Acrem is part of the balfin group specialized in providing real estate management. acrem is the managing company of teg and qtu shopping centers, west park, tlp, rolling hills and ambassador 3. with a large network of professionals, acrem offers a broad package of services such as: financial consultancy, marketing, leasing, management and...

Tirane, ofrohet vend pune digital champion

A.C.R.E.M

-
Tiranë, Shqipëri
Acrem is part of the balfin group specialized in providing real estate management. acrem is the managing company of teg and qtu shopping centers, west park, tlp, rolling hills and ambassador 3. with a large network of professionals, acrem offers a broad package of services such as: financial consultancy, marketing, leasing, management and...

Koordinator /e eventesh (marketing)

A.C.R.E.M

-
Tiranë, Shqipëri
Acrem është pjesë e balfin group e specializuar në ofrimin e menaxhimit të pasurive të paluajtshme. acrem është kompania menaxhuuese e qendrave tregtare teg dhe qtu, si dhe tlp, rolling hills, dhe ambasador 3. me një rrjet profesionistësh acrem, ofron një paketë të gjërë shërbimesh si: konsulencë financiare, marketing, qiradhënie dhe admi...

Tirane, ofrohet vend pune koordinator/e eventesh

A.C.R.E.M

-
Tiranë, Shqipëri
Acrem është pjesë e balfin group e specializuar në ofrimin e menaxhimit të pasurive të paluajtshme. acrem është kompania menaxhuuese e qendrave tregtare teg dhe qtu, si dhe tlp, rolling hills, dhe ambasador 3. me një rrjet profesionistësh acrem, ofron një paketë të gjërë shërbimesh si: konsulencë financiare, marketing, qiradhënie dhe admi...

Digital marketing specialist

A.C.R.E.M

-
Tiranë, Shqipëri
Acrem is part of the balfin group specialized in providing real estate management. acrem is the managing company of teg and qtu shopping centers, tlp, rolling hills and ambassador 3. with a large network of professionals, acrem offers a broad package of services such as: financial consultancy, marketing, leasing and management. balkan fin...

Tirane, ofrohet vend pune digital marketing specialist

A.C.R.E.M

-
Tiranë, Shqipëri
Acrem is part of the balfin group specialized in providing real estate management. acrem is the managing company of teg and qtu shopping centers, tlp, rolling hills and ambassador 3. with a large network of professionals, acrem offers a broad package of services such as: financial consultancy, marketing, leasing and management. balkan fin...

Digital marketing specialist

A.C.R.E.M

-
Tiranë, Shqipëri
Acrem is part of the balfin group specialized in providing real estate management. acrem is the managing company of teg and qtu shopping centers, tlp, rolling hills and ambassador 3. with a large network of professionals, acrem offers a broad package of services such as: financial consultancy, marketing, leasing and management. balkan fin...

Sherbim klienti / info point

A.C.R.E.M

-
Tiranë, Shqipëri
Teg sh.p.k është pjesë e balfin group, grupit më të madh dhe inovator të investimeve në shqipëri dhe një ndër më të mëdhenjtë në rajon. balkan finance investment group, balfin group, është një nga grupet investuese më të rëndësishme dhe më të suksesshme në rajonin e ballkanit perëndimor. gjeografikisht, grupi balfin është i pranishëm në a...

Tirane, ofrohet vend pune sherbim klienti / info point

A.C.R.E.M

-
Tiranë, Shqipëri
Teg sh.p.k është pjesë e balfin group, grupit më të madh dhe inovator të investimeve në shqipëri dhe një ndër më të mëdhenjtë në rajon. balkan finance investment group, balfin group, është një nga grupet investuese më të rëndësishme dhe më të suksesshme në rajonin e ballkanit perëndimor. gjeografikisht, grupi balfin është i pranishëm në a...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - a c r e m

A c r e m dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane