Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:2N shpk (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(3)
Lloji
  • Pa përcaktuar(3)

2N shpk

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 3 nga 3 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofroj vend pune punetor ndertimi - e re

2N shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Shoqeria e ndertimit " 2 n" sh.p.k ofron vend pune per punetore ndertimi. kandidatet e interesuar te kontaktojne ne numrin 0683457576. cel. : 0683457576

Tirane, ofroj vend pune jurist/e (specialist/e prokurimesh)

2N shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Ofroj vend pune jurist/e (specialist/e prokurimesh) shoqëria e ndërtimit " 2 n " sh.p.k kërkon të punësojë jurist/e. kriteret e përzgjedhjes: 1.të ketë mbaruar fakultetin e drejtësisë, niveli master, preferohet arsimi i ndjekur ne institutcionet shtetërore. 2.të ketë njohuri shumë të mira të gjuhës angleze. njohja e gjuhës italiane përbën...

Tirane, ofroj vend pune ekonomiste

2N shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Ofroj vend pune ekonomiste. shoqeria e ndertimit " 2 n" sh.p.k kerkon te punesoje ekonomiste me eksperience pune minimalisht 2 vjecare. kerkesat: 1.te kete mbaruar fakultetin e ekonomise, universiteti i tiranes. 2.te kete njohuri mbi programet financiare, financa 5, bilanc online etj. 3.te kete aftesi te shkelqyera komunikimi. te gjithe k...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - 2n shpk

2n shpk dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane