Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Kompanitë:"ROYAL"shpk (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(10)
Lloji
  • Pa përcaktuar(10)

"ROYAL"shpk

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 10 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofrohet vend pune asistente / ndihmes ekonomiste

"ROYAL"shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Royal shpk kerkon te punesoj nje asistente/ndihmes ekonomiste : kualifikime/ kerkesa: * te jete e diplomuar ne nje nga deget e fakultetit te ekonomise *preferohet te kete eksperience pune ne pozicione te ngjashme. *të jete e perkushtuar gjatë orarit të punës *të ketë aftësi te mira komunikuese. *te kete njohuri te paketes ms/office. * mos...

Tirane, ofroj vend pune puntore mirmbajtje / sanitare

"ROYAL"shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Royal shpk, ndermarrja e mirënjohur që prej vitit 1994 në tregun shqiptar, shpall vëndin vakant të punës punetore mirmbajtje / sanitare permbledhja e pozicionit: pozicioni sanitare, kryen pastrimin e ambjenteve te punes ne kompani dhe kujdeset per higjenen e tyre qe te jete ne standarte maksimale. detyrat/pergjegjesite: - te realizoje me ...

Tirane, ofroj vend pune specialist/e burimeve njerezore

"ROYAL"shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Royal shpk, kompania e mirënjohur që prej vitit 1994 në tregun shqiptar per shperndarjen e markave italiane sterilgarda, tusce, sammontana etj, kerkon te punesoj nje specialist/e burimeve njerezore: detyrat kryesore: · te jete i pergjegjshem ne procesin e rekrutimit, selektimit si edhe trajnimit te punonjesve. · deklarimet e punonjësve të...

Ofroj vend pune agjent shitje / parashites per qytetet : fier/vlore

"ROYAL"shpk

-
Fier, Shqipëri
Royal sh.p.k është një kompani me një eksperiencë mbi 20-vjecare në importimin dhe shpërndarjen e produkteve ushqimore në të gjithë tregun vëndas. ndër markat kryesore që kompania shpërndan, mund të përmendim: sterilgarda latte,tusce mayonnaise, akullore sammontana, akullore mars etj. kompania jone është në kërkim të një stafi të ri dhe e...

Tirane, ofroj vend pune punetor ndertimi ne kantier

"ROYAL"shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Royal shpk, ndermarrja e mirënjohur që prej vitit 1994 në tregun shqiptar për shperndarjen e markave: sterilgarda, tusce, sammontana etj, shpall vendin vakant të punes . pozicioni që ofrohet : punetor ndertimi ne kantier kompania royal kerkon punetor ndertimi -kushte te mira pune -page e kenqshme. -mosha deri 55 vjec të interesuarit mund ...

Tirane, ofroj vend pune ekonomist/e

"ROYAL"shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Royal shpk, kompania e mirënjohur që prej vitit 1994 në tregun shqiptar per shperndarjen e markave italiane sterilgarda, tusce, sammontana etj, kerkon te punesoj nje ekonomist/e : detyrat dhe pergjegjesite • te regjistroje dokumentacionin ne kontabilitet (fatura, arka, banka). • te pergatise raportet periodike financiare. • te mbaje marre...

Tirane, ofroj vend pune punonjes magazine

"ROYAL"shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Royal shpk, ndermarrja e mirënjohur që prej vitit 1994 në tregun shqiptar për shperndarjen e markave: sterilgarda, tusce, sammontana etj, shpall vendin vakant të punes . pozicioni që ofrohet : punonjes magazine aftësite: • të jetë i gatshem dhe i afte te punoje ne grup. • të jetë i sjellshem dhe i komunikueshem. • të ketë njohuri te mira ...

Tirane, ofroj vend pune

"ROYAL"shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Tirane, ofroj vend pune shofer furnitor / punonjes magazine royal shpk, ndermarrja e mirënjohur që prej vitit 1994 në tregun shqiptar për shperndarjen e markave: sterilgarda, tusce, sammontana etj, shpall vendin vakant të punes . pozicioni që ofrohet : shofer furnitor / punonjes magazine aftësite: • të jetë i gatshem dhe i afte te punoje ...

Tirane, ofroj vend pune pre seller (parashitje)

"ROYAL"shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Royal sh.p.k është një kompani me një eksperiencë mbi 25-vjecare në importimin dhe shpërndarjen e produkteve ushqimore në të gjithë tregun vëndas. ndër markat kryesore që kompania shpërndan, mund të përmendim: sterilgarda latte,tusce mayonnaise,akullore sammontana,akullore mars etj. si pasojë e zgjerimit te vazhdueshëm në treg kompania jo...

Tirane, ofroj vend pune agjent shitje

"ROYAL"shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Royal sh.p.k është një kompani me një eksperiencë mbi 20-vjecare në importimin dhe shpërndarjen e produkteve ushqimore në të gjithë tregun vëndas. ndër markat kryesore që kompania shpërndan, mund të përmendim: sterilgarda latte,tusce mayonnaise,akullore sammontana,akullore mars etj. si pasojë e zgjerimit te vazhdueshëm në treg kompania jo...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - royal shpk

royal shpk dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane