Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 15851 rezultate (Këshilla për kërkim)

Ofroj pune operatore ne gjuhen italiane

Ad

Marketing Group

-
Tiranë, Shqipëri
Kompania marketing group operon suksesshem ne fushen e telekomunikacionit duke trajtur argumenta mbi tregun e burses. duke qene gjithnje ne zgjerim, kompania eshte ne kerkim te punonjesve mbi pozicionin e punes operatore...

Kerkohet recepsioniste

Ad

Vista Hotel Boutique

-
Tiranë, Shqipëri
Vista hotel boutique kerkon te punesoj recepsioniste me kohe te plote 8-orarshe. kandidati duhet te plotesoj kriteret e meposhtme: -minimalisht 1 vit pervoje pune si recepsioniste; -aftesi shume te mira komunikimi; -nj...

Civil engineering - e re

Flex Business Solutions

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi we are at flex business solutions are expanding our staff and looking for new candidates for: civil engineering if you are looking for different working experiences and opportunities to grow in a spacious office, and comfortable workstations. send us your resume at [email protected] for additional info, please visit www.flex.al...

Menaxher shitje - e re

Maxbrand Textile

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi te pelqen me teper qe: - te mesosh dicka te re cdo jave sesa te besh dicka monotone gjate gjithe kohes? - te ngasesh makinen ne trafikun e tmerrshem te tiranes me shume sesa te qendrosh ne zyre? - te bisedosh me klientin per ore te tera me shume sesa te mesosh "java" dhe "oracle"? - te krijosh modele te reja uniformash duke e n...

Durres, ofroj vend pune ekonomist/e - e re

njoftimpune2021

-
Durrës, Shqipëri
Pershendetje ! ofrohet vend pune ekonomist/e. kandidati/ja preferohet te kete eksperience pune 2+ vite dhe te kete njohuri te mira te gjuhes angleze. vendodhja : durres te interesuarit jane te lutur te dergojne cv-ne e tyre ne : njoftimepune2021@gmail.com ju faleminderit! + apliko

Tirane, ofroj vend pune shef kuzhine, kuzhunier/e - e re

HRnetGroup

-
Tiranë, Shqipëri
Nje nga hotelet me luksoze ne tirane kerkon te zgjeroj stafin e saj dhe shpall vakant pozicionet e meposhtme: 1. shef kuzhine 2. kuzhunier/e paga shume e mire ​kriteret: disponibilitet i menjehershem. të jenë të komunikueshme, të afte dhe të gatshme për të punuar në grup te kene eksperience ne fushen e hotelerise. si të aplikoni: për të a...

Tirane, ofroj vend pune kamariere - e re

Oltjan Kapaj

-
Tiranë, Shqipëri
Bar lounge shisha hashtag kerkon te punesoje nje kamariere (femer) me eksperience pune dhe me orar te plote per tu bere pjese e stafit tone. lokali ndodhet tek ura perballe me hotel hilton pa vajtur tek pallati me shigjeta. te interesuarit te kontaktojne ne nr e telefonit 069 2355691 ose te paraqiten prane lokalit. kushtet e punes jane te...

Tirane, ofroj vend pune perfaqsues shitjesh dyqan vodafon kombinat - e re

R&T shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Kompania r&t kerkon te punesoje perfaqsues shitjesh per dyqan vodafone kombinat. kualifikimet: * te kete aftesi shume te mira komunikuese * njohuri ne perdorimim e kompjuterit * eksperience ne shitje te interesuarit te dergojne cv ne adresen jeta.veledi@rt-grp.com . vetem personat e perzgjedhur do te kontaktohen per interviste. + apliko

Tirane, ofroj vend pune klinika "diplomat" kerkon teknik imazher - e re

HotelAustria

-
Tiranë, Shqipëri
Qendra diagnostike " diplomat " kerkon te punesoje teknik imazherie me orar te plote. te interesuarit te dergojne cv ne e-mail : ani.shpk2016@gmail.com + apliko

Tirane, ofroj vend pune saldator dhe ndihmes - e re

rianconstruction

-
Tiranë, Shqipëri
Kompania "rian construction", e specializuar në fushën e konstruksioneve dhe rrethimeve metalike ofron këto vende pune ! saldator ndihmës-saldator punetor krahu. kontakt +355 69 865 8593 +355 69 897 1508

Qerret, kerkohet - e re

Bar restorant hotel ne qerret kerkon staf. - kamarier restoranti - barist - ndihmes kuzhinier - sanitare restorant\hotel - kuzhinier - te kene experienca te meparshme - gjuha e huaj perben avantazh - te kete aftesi shume te mira komunikimi ofrohet: - paga e kenaqshme - ambjent komod pune - transport\akomodim te interesuarit te dergojne cv...

Tirane, ofrohet - e re

Indrit sefa

-
Tiranë, Shqipëri
Urgjent, whatsapp : +31 6 86357655 shitet biznesi call center 11000 euro. per arsye te forta shendetsore. biznesi ka 17 tabolina zyre, karrike. 17monitore 22' 15 pc 8 gb ram, 256 hdd 2 banjo e gatshme per pune me programe numera, vpn, plataforem 70/30. etj. biznesi ndodhet ne meslym shqyr kati 2 ne nje ambjent shume te favorshme per till ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove

Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane