Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 18819 rezultate (Këshilla për kërkim)

Recruitment manager - e re

Ad

Profesionisti

-
Tiranë, Shqipëri
Profesionisti recruitment agency is a recruitment and consulting agency focused on evaluating human resources and facilitating businesses to select the right staff. our purpose is to build trusted, long-term relationship...

Operatore ne gjuhen italiane per fushatat luce - gas! - e re

Ad

igt

-
Tiranë, Shqipëri
💢 orar pune part & full time ne fushatat luce-gas !!! 💢 bonuse ditore, javore dhe mujore (per supervizore 700 euro) + bonuse 💢 per operatore 3 euro / ora + bonuse 5 - 10 - 15 euro / per kontrata 💢 trajnime te vazh...

Big bite kerkon te punesoje menaxher - e re

Tiranë, Shqipëri
📣 big bite kerkon te punesoje menaxher. 🔹 kriteret e punes: - te kete eksperience ne fushen e gastronomise - te kete aftesi te mira komunikuese dhe negociuese - te jene korrekt dhe i perkushtuar ne pune. 🔹ofrohen: - kushte te mira pune -pagese e kenaqshme 📍adresa : rruga e elbasanit, prane ambasades usa. 📲per me shume informacione mu...

Kerkohet te punesohen kamarier/e, ndihmes kamarier/e dhe pjatalarese - e re

Tiranë, Shqipëri
♦kerkohet te punesohen: kamarier/e ndihmes kamarier/e pjatalarese ⏩kriteret: te jene te komunikueshem dhe bashkepunues ne grup te jene fleksibel ndaj orareve pa angazhime mosha 23-35 vjec kandidate me ose pa eksperience te meparshme pune ⏩ofrohen: kushte shume te mira pune pagese e kenaqshme 📲📞kandidatet e interesuar te kontaktojne ne n...

Kerkohen te rinj energjik, me aftesi te shkelqyera komunikimi & njohje te gjuhes italiane, spanjolle & frenge per pozici... - e re

Rekrutime Operatoresh

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohen te rinj energjik, me aftesi te shkelqyera komunikimi & njohje te gjuhes italiane, spanjolle & frenge per pozicionin e agjentit telefonik. kriteret e pranimit: • niveli mbi mesatar i te folurit te gjuheve perkatese • disponibilitet per te punuar full time • eksperienca e meparshme ne call center perben avantazh cfare ofrohet: page...

Vende te lira pune per operatore ne gjuhet italisht, greqisht, gjermanisht dhe spanjisht. - e re

Tiranë, Shqipëri
👥ofrojme vende pune per operatore ne gjuhet: italisht greqisht gjermanisht spanjisht ◼kritere: 🥇energji dhe ambicje per te gjeneruar sa me shume te ardhura mujore. ⏳mundesi rritje ne detyre! 👥pozitivitet dhe bashkepunim ne grup. ◼ofrohet: 💰page baze+ bonuse te larta ne varesi te performances. 👩🏻‍💻kushte shume te mira pune dhe staf ...

Tirane, ofrohet vend pune seo strategist - e re

Shero Designs

-
Tiranë, Shqipëri
Shero commerce is seeking an seo strategist. your job will be to manage ecommerce seo for established brands, with direct responsibility for that client’s strategy, execution, and results. about shero commerce shero commerce is a full-service, global ecommerce agency specializing in b2b and b2c technologies. with offices in new york, the ...

Da capo kerkon te punesoje banakier dhe ndihmes banakier - e re

Tiranë, Shqipëri
▶️ da capo kerkon te punesoje: -banakier -ndihmes banakier 👉🏻kriteret e punes: 🔷te jene etik gjate orarit te punes 🔷te kene aftesi te mira komunikimi dhe pune ne skuader 🔷kandidate me ose pa eksperience pune te meparshme 👉🏻ofrohet: 💷 paga e kenaqshme 🔷kushte shume te mira pune dhe staf mikprites 📍adresa: komuna e parisit 📱kandi...

Tirane, ofroj vend pune qa /testues - e re

Shero Designs

-
Tiranë, Shqipëri
Shero albania is looking for a candidate that will be responsible for qa testing across their magento ecommerce clients. please note, the successful candidate must be able to work 100% onsite at our offices in tirana. the role to work with product and project managers and commercial stakeholders to define business requirements and qa plan...

Operatore telefonico contact center in lingua italiana – (digital channel management/back-office) - e re

Transcom WorldWide Albania

-
Durrës, Shqipëri
La moda è una delle tue passioni? ti piacerebbe condividere la tua creatività? transcom ti offre la possibilità di costruire una carriera facendo il lavoro che ti piace. vieni a trovarci per conoscere il mondo del contact center: stiamo cercando operatori di contact center in lingua italiana sul territorio di durazzo , per la gestione del...

Bar basic kerkon te punesoje banakier/e - e re

Tiranë, Shqipëri
◻bar basic kerkon te punesoje: -banakier/e ✅kriteret: 🔸 te jene te rregullt dhe etik ne pune 🔸 personalitet pozitiv, dhe pamje profesionale. 🔸 shkathtesi nderpersonale dhe komunikuese. 🔸etika dhe serioziteti ne pune perbejne avantazh. ✅ofrohen: -kushte shume te mira pune. -pagesa e kenaqshme. 📲per me shume informacione mos hezitoni t...

English speaker contact center specialist (digital channel management/back-office) - e re

Transcom WorldWide Albania

-
Durrës, Shqipëri
If you are tired of the usual occasional jobs, come and visit us to know the world of the multilingual contact center: we are looking for english speaker contact center specialist for our site in durres/tirana (in smart working) for a potential client on global market. sector: call & contact center services in outsourcing what we offer: i...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove

Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane