Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

menaxher

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 2370 rezultate (Këshilla për kërkim)

Menaxher

EDShop

-
Tiranë, Shqipëri
Kompania edshop kerkon te punesoj nje menaxher (preferohet te jete djale) per turnin e mbasdites. detyrat:te merret me statistikat e shitjes te grupit (statistika mujore dhe javore te secilit operator).te mbaje pergjegjesi per grupin dhe te menaxhoj oraret e pushimeve dhe hyrje-dalje te operatoreve.te motivoje grupin per te realizuar obje...

Menaxher

CENTER MALL SHPK

-
Gjakovë, Kosovë
Qendra tregtare “center mall” dhe “kino” hap konkurs për pozitën: menaxher të gjithë të interesuarit mund të dërgojnë cv në email: [email protected] apo në zyret e center mall në gjakovë konkursi është i hapur deri me datë 15.03.2020

Menaxher gjeneral - e re

Kompania n.p.p. “bonus” sh.p.k. me seli ne lipjan, eshte kompania e pare ne kosove pas lufte, e cila ka filluar me prodhimin e ujit natyral dhe gazuar – bonita , e me vone edhe me prodhimin e lengjeve – libella dhe magnum. tash e disa vite kompania jone ka filluar me prodhimin e paraformave. per momentin mbulojme pjeserishte tregun e koso...

Menaxher gjeneral - e re

N.P.P. BONUS sh.p.k.

-
Lipjan, Kosovë
Kompania n.p.p. “bonus” sh.p.k. me seli ne lipjan, eshte kompania e pare ne kosove pas lufte, e cila ka filluar me prodhimin e ujit natyral dhe gazuar – bonita , e me vone edhe me prodhimin e lengjeve – libella dhe magnum. tash e disa vite kompania jone ka filluar me prodhimin e paraformave. per momentin mbulojme pjeserishte tregun e koso...

Menaxher imobilare

Tiranë, Shqipëri
Real estate one kompania e rrjetit per pasurite e paluajtshme profili i kompanise reone albania eshte pjese e rrjetit me te madh ne fushen e pasurive te paluajtshme. me seli ne tirane, dhe e shtrire ne shqiperi dhe ne , kompania ka aktualisht 3 agjensi te ndermjetesimit te pasurive te paluajtshme, dhe me shume se 20 agjent imobilare kompa...

Menaxher shitjesh

[email protected]

-
Tiranë, Shqipëri
Detyrat dhe përgjegjësitë • të mirëpresë klientin dhe reklamojë produktet dhe shërbimet e ofruara. • të dëgjojë dhe kuptojë nevojat dhe kërkesat e klientëve. • të japë informacionin e duhur për produktin apo shërbimin për të cilin është i interesuar klienti. • të finalizojë shitjen sipas rënies dakort me klientin dhe politikës së kompanis...

Menaxher gjeneral - e re

Npp Bonus sh.p.k

-
Lipjan, Kosovë
Kompania n.p.p. “bonus” sh.p.k. me seli ne lipjan, eshte kompania e pare ne kosove pas lufte, e cila ka filluar me prodhimin e ujit natyral dhe gazuar – bonita , e me vone edhe me prodhimin e lengjeve – libella dhe magnum. tash e disa vite kompania jone ka filluar me prodhimin e paraformave. per momentin mbulojme pjeserishte tregun e koso...

Menaxher klientësh - e re

Përshkrimi jeni duke kërkuar punë më të mirë dhe mundësi për të fituar më shume? a është shitja dhe ndërtimi i marrëdhënieve të forta me klientët pika juaj më e fortë? apliko tani! profesionisti në emër të një klienti i cili ofron zhvillimin e programeve të besnikërisë të personalizuara për çdo klient , po kërkon të punësojë kandidatë ene...

Menaxher mirëmbajtje

Art and Tourism Development Group

-
Sarandë, Shqipëri
Bougainville bay resort & spa pjesë e kompanisë atdg (art and tourism development group), një nga kompanitë lider në fushën e turizmit dhe hotelerisë, me një shtrirje të gjerë në bregdetin shqiptar. ju fton të aplikoni në pozicionin e: menaxherit të mirëmbajtjes përshkrim i përgjithshëm luan një rol të rëndësishëm në ofrimin e shërbimeve ...

Menaxher shitje

Zumex Group

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi kompania zumex group po kerkon të punësoje një agjent-menaxher shitje. kualifikimet të kenë përvojë pune në shitje. të zotërojnë njohuri dhe aftësi të mira për kërkimin e tregut aftësi në identifikimin e klientëve potencial, aftësi shumë të mira komunikimin dhe ndërtimin e marrëdhënieve të qëndrueshme me klientët negociatorë të...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune menaxher

Njoftime pune menaxher dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane