Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

kamarier

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 1163 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kamarier - e re

Furra Tanore

-
Prishtinë, Kosovë
Kerkojme kamarier me pervoje pune.

Kamarier - e re

Hotel Garden Prishtina

-
Prishtinë, Kosovë
Kamarier përgjegjësia: merr porositë dhe shërben mysafirët me pije dhe ushqim. sigurimi se ushqimi dhe pijet shërbehen në mënyrë të shkëlqyeshme. faturimi dhe procesimi i pagesave. aftësitë njohja e punës me kompjuter njohja e gjuhës angleze të jetë komunikativ i motivuar për punë aftësi për punë nën presionin e kohës gatishmëri për punë ...

Kamarier

HOTEL ROSA BLU BAR-RESTORANT

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi hotel rosa blu kerkon te punesoje kamarier. detyrat te kene eksperience ne kete pozicion. personat e perzgjedhur duhet te dine si te sherbejne dhe komunikojne ne menyre diskrete. te kene sens te larte te mirekuptimit. te kene aftesi shume te mira komunikimi kualifikimet mosha e tyre preferohet te jete nga 20-30 vjec. të kenë pë...

Kamarier

Tiranë, Shqipëri
Kerkohet kamarier me eksperience pune, paga dhe kushte shume te mira adresa ish kinema 17nentori te qendra tregtare galeria

Kamarier - e re

Kerkohet kamarier per menaxhimin e nje bari te vogel. orari : paradite - 08:00 - 15:30 rroga : 23.000 leke siguracion i paguar per info extra: 069 27 03 720

Kamarier

Prince coffe shop -kurriz

-
Prishtinë, Kosovë
Kerkojme nje kamarier me pervoje pune,personat e interesuar te kontaktojne ne numrin e cekur me lart.

Kamarier

Tiranë, Shqipëri
Bar kafe ares kerkon kamarier-e puan me turne paga e diskutushme

Kamarier - e re

Tiranë, Shqipëri
Kerkojm kamarier me eksperience pune

Kamarier

Tiranë, Shqipëri
Kerkoj kamarier bari me eksperience pune.. afati i fundit i aplikimit: 10/01/2020 11:09

Kamarier

Restorant "Grill Higjiena"

-
Prishtinë, Kosovë
Kriteret që duhen plotësuar : të ketë aftësi të mira komunikuesetë ketë mundësi për të punuar me ndërrime (para dhe pasdite)të ketë përvojë pune të mjaftueshme për ti kryer detyrat në mënyrë profesionale restorant "grill higjiena" gjendet brenda zonës së qendrës klinike universitare të kosovës (q.k.u.k)të interesuarit mund të lajmërohen n...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune kamarier

Njoftime pune kamarier dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane