Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

ekonomist

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 178 rezultate (Këshilla për kërkim)

Ekonomist

Tiranë, Shqipëri
Kerkohet te punesohet ne pozicionin e ekonomistit (mashkull), i cila do te kryej detyrat si me poshte vijone: 1. te merret me faturat shitjes 2. rakordim veprimesh te faturimit te produkteve 3. rakordim me klientet. kriteret: te kete pak njohuri rreth programit financa 5,faturave te shitjeve dhe njohuri te mira kompjuterike. te jete i shk...

Ekonomist

Havana

-
Vlorë, Shqipëri
Detaje rreth punës vendndodhja : vlorë lloji i punes : full time adresa : dhermi

Ekonomist/e

Përshkrimi shoqëria "construction energy parts"shpk kërkon të punësojë një ekonomist/e , kanditatët duhet të kenë: detyrat detyrat: regjistrimi ditor i veprimeve financiare në programet kontabël. kryerja dhe regjistrimi i veprimeve bankare të kompanisë. mbajtja e regjistrimi i inventarit të mallit dhe të aseteve të kompanisë. mbajtja, reg...

Jurist & ekonomist - e re

N.T.P. Metal Kosova

-
Ferizaj, Kosovë
N.t.p. metal kosova me seli ne fshatin babush, ferizaj kerkon nje jurist dhe nje ekonomist. pozita jurist: - kualifikimi universitar: fakulteti juridik - se paku 2 vite pervoje pune - njohuri per prokurim - njohuri te gjuhes angleze - njohja e punes me kompjuter, programet microsoft office - aftesi per pune ne presion pozita ekonomist: - ...

Ekonomist/e

Big Market

-
Tiranë, Shqipëri
Detyrat dhe përgjegjësitë •të ndjekë qëllimet dhe synimet e kompanisë. •të ruajë konfidencialitetin dhe të ketë etikë të lartë profesionale. •regjistrim fatura blerje, shitje , importe, eksporte. •regjistrime te dëshmive bankare. •rakordim me klientë •përdorim të kasave fiskale . aftësitë dhe kualifikimet •aftësi të mira analitike dhe kom...

Ekonomist/e

Tiranë, Shqipëri
Kualifikimet e kandidatit/es diplome ne finance/kontabilitet ose menaxhim biznesi. te kete njohuri te mirefillte te programeve te fushes (alpha business dhe financa 5) te kete njohuri shume te mira te paketes ms office. eksperiencat e meparshme te punes jane avantazhuese te jete i/e vetemotivuar dhe i/e organizuar te kete pikat e veta me ...

Ekonomist/e

Wat2010

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi wat2010 është një kompani me eksperiencë 20 vjeçare në fushën hidraulike (sisteme ngrohje-ftohje, ujësjellësa, ndërtime civile,etj....). jemi ne kerkim te nje kandidati ne pozicionin e ekonomist/e : detyrat: bërja e faturave tatimore, hedhja e bankës, rakordim me klientët, mbajtja e llogarive. shënime për të aplikuar në këtë po...

Ekonomist/e

Durrës, Shqipëri
Albatir expres, është një kompani lider në fushën e transportit kombetar dhe nderkombetar. kërkon të rekrutojë staf energjik dhe ambicioz për të realizuar qëllimet e saj të biznesit. në fokusin tonë primar janë komunikimi, klima harmonike dhe shpirti i skuadres në ambjentin e punës. gjithashtu vleresimi sipas një skeme motivimi në referen...

Ekonomist, tiranë

Metropol Group

-
Tiranë, Shqipëri
Ky pozicion ka përgjegjësinë e vazhdueshme për realizimin e përditshëm të detyrave të tij/saj në përputhje me politikat e përgjithshme të kompanisë. -regjistrim i faturave të blerjeve dhe shitjeve;-regjistrim i veprimeve të bankave dhe arkave dhe inicimi i pagesave në bakë dhe arkë;-mbledhje dhe rakordim të xhirove ditore;-rakordim furnit...

Tirane, ofroj vend pune ekonomist - e re

Alumil Albania

-
Tiranë, Shqipëri
Alumil albania shpk, me seli në autostradën tiranë-durrës, km i 7-të , operon në shqipëri që prej vitit 2004 dhe është një nga kompanitë më të mëdha për prodhimin dhe shitjen me pakicë dhe shumicë të produkteve të aluminit në tregun shqiptar. alumil albania shpk është pjesë e alumil s.a. me seli ne selanik-greqi i cili është grupi më i ma...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune ekonomist

Njoftime pune ekonomist dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane