Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

designer

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 170 rezultate (Këshilla për kërkim)

Design-er

Connect Group

-
Tiranë, Shqipëri
Connect group ka nisur aktivitetin e tij në industrinë e veglave të punës në vitin 1998 dhe sot pas shumë vitesh punë dhe të suksesshme mbi të gjitha, jemi në treg me 3 pika shitje. zgjerimi i biznesit nuk ka ndodhur vetëm në shtrirje fizike, por edhe duke konsoliduar marrëdhenie goxha të mira me kompani të huaja jashtë vendit, dhe vlen p...

Graphic designer - e re

Privat

-
Tiranë, Shqipëri
Funksionet baze dhe qellimi i pergjegjesive: design ne koncepetimi dhe realizimin e projekteve marketuese per klientet e kompanise. detyra pergatit design e materialeve promocionale reklamuese ne baze te kerkesave te klientit. ndjek dhe studion tendencat e fundit te design dhe reklamimit. eshte pjese e grupit per hartimin dhe monitorimi i...

Tirane, ofroj vend pune graphic designer - e re

101digital

-
Tiranë, Shqipëri
***** do merren parasysh vetëm ato emaile ku titulli në subject është: punësim në grafik design **** 101digital online tech s.l. kërkon të punësoj person të aftë në grafik design kryesisht në zhvillimin e faqeve në internet. nuk kërkohet që të dijë të formuloj kod zhvillimi, por të ketë njohuri për të kompozuar wireframes dhe përpunim ima...

Graphic designer - e re

Tiranë, Shqipëri
Alpha soft kerkon graphic designer me eksperience per pune me kohe te plote, me njohuri shume te mira ne: indesign, illustrator, photoshop. kriteret/kualifikimet: te kete njohuri shume te mira ne programet indesign, illustrator, photoshop. mbi 3 vjet eksperience pune te jete i pajisur me aftesi te mira organizative dhe te drejtoje punen n...

Graphic designer

Center

-
Tiranë, Shqipëri
Shoqeria center shqiptare , shoqeri e cila operon ne fushen e prodhimit dhe tregtimit te produkteve te ambalazhimit te linjes se luksit, si canta letre/ kuti kartoni me magnet / canta pelhure / kuti dedikuar pasticerive / kantinave / argjendarive dhe produkteve te tjera te personalizuara, kerkon te punesoje graphic designer : kriteret e p...

Graphic designer

Megatek Albania

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi megatek s.a., the biggest do-it-yourself wholesale and retail hypermarket in albania, is currently looking for a potential candidate for the position of graphic designer. role title: graphic designer report to: marketing director location: tirana, albania detyrat create print designs, concepts, and layouts based on knowledge of...

Blend4web designer!

TECHPRO

-
Tiranë, Shqipëri
Detyrat dhe përgjegjësitë • need 3d models built - design / materials / texturing. • techpro will provide photographs, polygon budgets. low-poly modelling skill is required. aftësitë dhe kualifikimet • designers need to create 3d models for the object. • we need to see 3 examples of work you have done for machinery related-models. informa...

Graphic designer

ARTEG

-
Tiranë, Shqipëri
Graphic designer kompania arteg, themeluar ne vitin 2001, lider ne treg me produkte dhe pajisje per kuzhinen dhe jo vetem, prezent me dyqanet ne tirane, vlore, teg, prishtine dhe ne qytete te tjera nepermjet bashkepunimit me rrjete supermarketesh te njohura, per shkak te rritjes dhe zgjerimit te vazhdueshem te aktivitetit shpall pozicion ...

Web & graphic designer prishtine

The Faktory Group Kosovo

-
Prishtinë, Kosovë
Përshkrimi the faktory group kosovo has started the recruitment process for the branch in prishtina and is currently looking to hire: web & graphic designer main role graphic and web designing for standard and custom projects (ui) ux designing (if possible) photo editing and post-processing creation of gif, cinemagraph, 3d images, paralla...

Dizenjues grafik

Përshkrimi profesionisti recruitment agency pjesë e çelësi media group në emër të një klienti, i cili është një nga agjencitë marketing më të mirënjohura në shqipëri, është në kërkim të një dizenjuesi grafik. qëllimi i pozicionit: marrja përsipër e përgjegjësive për të gjitha aspektet e konceptimit dhe realizimit të kreativës dhe grafikës...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune designer

Njoftime pune designer dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane