Regjistrohuni

# Beautiful Mimoza (Punë në distancë)

Beautiful Mimoza (Punë në distancë)

Punë në distancë
Kohë e plotë
Tiranë, Shqipëri
Data e përfundimit: 20 Dhjetor 2021

Përshkrimi

Kerkoj te punesoj nje vajze per estetike me kohe te plote .pagesa do jete me mirekuptim sipas eksperience se saj edhe aftesise ne pune.Te jet e afte me trajtime parafine duar dhe kembe.

Detyrat

Te jete e komunikueshme me klientin. Te jete e duruar me klientin. Te kete eksperienc pune. Te jete korrekte me oraret.

Kualifikimet

Te kete certifikatë per estetike. Te jete me arsim te mesem (per arsye komunikim). Te jete e shkathët. Eksperience mbi 6 muaj.
  • KategoriaParukeri Estetik
  • LlojiKohë e plotë
  • Paga20000 ALL
  • Vite eksperiencëStudent
  • Data e postimit20 Nëntor 2021
  • Numri i kandidatëve1
  • Letër motivueseJo
  • Kërkohet fotoJo