Regjistrohuni

# Agjent Udhetimesh Me/Pa Eksperience

Agjent Udhetimesh Me/Pa Eksperience

Kohë e plotë
Tiranë, Shqipëri
Data e përfundimit: 14 Dhjetor 2022

Përshkrimi

"Top Seven " ka nisur procesin e selektimit te kandidateve per pozicionin: Agjent Udhetimesh Me/Pa Eksperience ( F/M) Kerkesat Kryesore: -Te kete perfunduar studimet universitare: - Te jete e disponueshme per te punuar full time - Te zoteroje gjuhen angleze Aftesi te mira komunikuese Te gjitha te interesuarit te na dergojne CV-te e tyre ne e-mailin e meposhtem. E-mail: top7agency@gmail.com Adresa: Rruga e Kavajes ,prane kompleksit Delijorgji, Tirane.
  • KategoriaHoteleri dhe Turizem
  • LlojiKohë e plotë
  • Data e postimit11 Nëntor 2022
  • Letër motivueseJo
  • Kërkohet fotoJo