Regjistrohuni

# Mundesi punesimi PART TIME per te rinjte qe disponojne patente + makine (Punë në distancë)

Mundesi punesimi PART TIME per te rinjte qe disponojne patente + makine (Punë në distancë)

Punë në distancë
Kohë e pjesshme
Tiranë, Shqipëri
Data e përfundimit: 2 Tetor 2022

Përshkrimi

Pozicioni i punes MENAXHER/E NE TERREN Page Baze + % + Nafte Adresa: ish sheshi shqiponja Na kontaktoni ne:068 31 37 070
  • KategoriaMarketing dhe Reklamim
  • LlojiKohë e pjesshme
  • Paga500 EURO
  • Data e postimit2 Shtator 2022
  • Letër motivueseJo
  • Kërkohet fotoJo