Regjistrohuni

# Motorrist/shperndares porosish

Motorrist/shperndares porosish

Kohë e plotë
Durrës, Shqipëri
Data e përfundimit: 23 Dhjetor 2021

PĂ«rshkrimi

🍕 "Eljo's Pizza" 🍕ofron vende pune đŸ›” Motorrist/shperndares porosishđŸ›” per zonen e Durresit, me ose pa eksperience pune. Paga e kenaqshme dhe me siguracion. Kandidatet duhet te jene te pajisur me patente. đŸ›” Te interesuarit te kontaktojne ne numrin: 0698633383
  • KategoriaTĂ« tjera
  • LlojiKohĂ« e plotĂ«
  • Data e postimit21 NĂ«ntor 2021
  • LetĂ«r motivueseJo
  • KĂ«rkohet fotoJo