Regjistrohuni

# Ofrojme pune operator ne gjuhen italiane

Ofrojme pune operator ne gjuhen italiane

Kohë e plotë
Tiranë, Shqipëri
Data e përfundimit: 2 Tetor 2022

Përshkrimi

OAS CALL ka nisur rekrutimet per pozicionet Operator, njohes te gjuhes Italiane.[/COLOR] Pagese baze qe nis nga 400 Euro NETO – SUPER Bonuse ditore, javore, mujore i. – Ambjent pozitiv dhe super komod – Mundesi e shpejte rritjeje profesionale – Kontrate e rregullt – Fundjavat pushim – Ditet e festave pushim (te paguara) Cfare kerkohet – Njohje e gjuhes italiane. – Deshire per te punuar dhe rritur profesionalisht *** NESE JE TEAM LEADER QE KE GRUPIN TEND, NA KONTAKTO KEMI NJE SUPER BONUS PER TY ! Cel. : 0695488484

Kualifikimet

Te flase rrjedhshem gjuhen italian, disponobilitet part time ose full time.
  • KategoriaAdministratë
  • LlojiKohë e plotë
  • Paga400 USD
  • Vite eksperiencëStudent
  • Data e postimit2 Shtator 2022
  • Numri i kandidatëve200
  • Letër motivueseJo
  • Kërkohet fotoJo