Regjistrohuni

# Ofrohet vend pune si Operator/e ne gjuhen Italiane/Gjermane/Spanjolle

Ofrohet vend pune si Operator/e ne gjuhen Italiane/Gjermane/Spanjolle

Kohë e plotë
Tiranë, Shqipëri
Data e përfundimit: 7 Maj 2021

Përshkrimi

BASHKOHU SKUADRES TONE ! Kerkohet operator Forex ne gjuhet: Italisht Gjermanisht Greqisht Spanjisht Paga me se e kenaqshme ! Ofrojme mundesi punesimi ne Call Center Punësimin e ofrojmë pranë zyrave tona në Tiranë. Aplikoni dhe specifikoni gjuhën per te cilen po aplikoni. Kujdes: Eksperiencat e punës të cilat lidhen më pozicionin e aplikuar janë shumë të rëndësishmë të shpjegohet pozicioni I mëparshëm, kohëzgjatja e kompania. Për cdo pyetje shtesë do informoheni ditën e intervistës. Numer Kontakti : 0699330821

Detyrat

> rroge baze + bonuse ditore > kontrata te rregullta pune > fundjava pushim > kushte shum te mira

Kualifikimet

Njohuri e domosdoshme te gjuheve per te cilet aplikoni
  • KategoriaCall Center
  • LlojiKohë e plotë
  • Paga550 EURO
  • Vite eksperiencëPak eksperience (0 - 2 vite)
  • Data e postimit7 Prill 2021
  • Numri i kandidatëve20
  • Letër motivueseJo
  • Kërkohet fotoJo