Regjistrohuni

# Kerkohen agjente marketingu me/pa eksperiencë. (Punë në distancë)

Kerkohen agjente marketingu me/pa eksperiencë. (Punë në distancë)

Punë në distancë
Kohë e plotë
Tiranë, Shqipëri
Data e përfundimit: 28 Shtator 2022

Përshkrimi

Agjente marketingu me/pa eksperience ne gjuhet : 1-Spanjisht 🇪🇸 2-Italisht🇮🇹 3-Anglisht🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 4-Gjermanisht Kushtet qe ofrojme ! ☑️Pagesa baze (650 Euro) ☑️Bonuse te larta (<1000 €) ☑️Kontrate te rregullte pune sipas legjislacionit. ☑️Fundjava pushim dhe festat pushim . ☑️Trajnime nga staf i specializuar ne rast se iu mungon eksperienca . ☑️Stabilitet ekonomik dhe social . ☑️Mundesi rritjeje brenda kompanise . ☑️Sherbime mjekesore falas . Kerkojme : ▫️Njohuri baze te kompjuterit . ▫️Njohuri te gjuheve perkatese. ◽️Nen moshen 18 vjecare nuk pranojme . Email:klinton.recruit@hresource.org Suksese ! Adresa :Zogu i Zi ,Ring center

Detyrat

▪️Të jetë korrekt me oraret e punës . ▪️Të ketë raport te mirë me stafin ku ndan punën. ▪️Të ofrojë energji pozitive .

Kualifikimet

▪️Të ketë mbaruar shkollën e mesme . ▪️Të ketë njohuri mesatare mbi kompjuterin .
  • KategoriaMarketing dhe Reklamim
  • LlojiKohë e plotë
  • Paga1000 EURO
  • Vite eksperiencëPak eksperience (0 - 2 vite)
  • Data e postimit9 Shtator 2021
  • Numri i kandidatëve200
  • Letër motivuesePo
  • Kërkohet fotoPo