Regjistrohuni

# Kerkoj Kamarier/kamariere

Kerkoj Kamarier/kamariere

Kohë e plotë
Vlorë, Shqipëri
Data e përfundimit: 10 Dhjetor 2022

Përshkrimi

Kerkohet kamarier/e me dhe pa eksperienc pune , vendi i punes shume i mire, paga e kenaqshme te interesuarit te kontaktojn ne nr tel ose WhatsApp per me teper info. Nr tel 0693215355 Cel. : 0693215355

Detyrat

Sherbim ndaj klientve perkujdes per ambjentin e lokalit

Kualifikimet

Nuk ka nevoj per kualifikime preferohet dhe pa eksperienc pune
  • KategoriaShitje
  • LlojiKohë e plotë
  • Paga00 ALL
  • Vite eksperiencëPak eksperience (0 - 2 vite)
  • Data e postimit10 Nëntor 2022
  • Numri i kandidatëve4
  • Letër motivueseJo
  • Kërkohet fotoJo