Regjistrohuni

# Motorrist per dergesa

Motorrist per dergesa

Kohë e plotë
Tiranë, Shqipëri
Data e përfundimit: 10 Dhjetor 2022

Përshkrimi

Adresa: Rr.Fadil Rada pas ish ATSH. Kompania 4ECOLOR me zyra ne qender te Tiranes dhe me eksperience 20 vjecare ne treg, ofron vend pune afatgjate per shperndarje brenda Tiranes. Shofer me motorr me patente veture per transport te thjeshte ne adresa fikse ne Tirane. Maksimumi deri ne 5 rruge dhe deri ne 70 kilometra ne dite e monitoruar me sistem GPS. Materialet qe do te transportohen me motorr jane pesha shume te lehta, 1-10 Kg. Preferohet mosha mbi 25 vjec. Motorrin, karburantin, sherbimet, veshjet dhe te gjithe aksesoret e nevojshem i ka kompania. Ofrojme kushte dhe ambiente shume te mira pune me kolege pune dashamires dhe bashkepunues. Ditet e punes e hene me te shtune . Orari i punes 8:00-17:00, me pushim ne mes dhe e diela pushim. Paga neto 50`000leke te reja e paguar ne banke, qe do te thote paguajme siguracione te plota. Telefoni celulare e paguar. Tel dhe whatsapp: 0672033514 ,0672057804 email: elsi83@hotmail.com
  • KategoriaTë tjera
  • LlojiKohë e plotë
  • Paga50000 ALL
  • Vite eksperiencëPak eksperience (0 - 2 vite)
  • Data e postimit27 Shtator 2022
  • Letër motivueseJo
  • Kërkohet fotoJo