Regjistrohuni

# Operator telefonik per sherbim OUTBOUND. Rroga shume te kenaqshme !

Operator telefonik per sherbim OUTBOUND. Rroga shume te kenaqshme !

Të tjera
Elbasan, Shqipëri
Data e përfundimit: 12 Dhjetor 2021

Përshkrimi

Kerkohen 20 operatore per sherbim OutBound call center. Nese jeni njohes i mire i gjuhes: Angleze ; Gjermane ; Italian ; Franceze ose Greke , jeni personi qe po kerkojme. Zyra jone e re ne Elbasan ju ofron nje mundesi shume te mire per tu rritur profesionalisht dhe ekonomikisht. Pas suksesit ne qytetin e Tiranes prej 7 vitesh , po zgjerohemi dhe ne qytetin e Elbasanit. Ofrojme mundesi pune full time ose part-time (6ore ne dite) Dergoni CV tuaj tek compactrecruiting@gmail.com Ju mirepresim !
  • KategoriaCall Center
  • LlojiTë tjera
  • Paga310 EURO
  • Vite eksperiencëPak eksperience (0 - 2 vite)
  • Data e postimit11 Nëntor 2021
  • Numri i kandidatëve20
  • Letër motivueseJo
  • Kërkohet fotoJo