Regjistrohuni

# Operator Gjermanisht/Italisht

Operator Gjermanisht/Italisht

Kohë e plotë
Shkodër, Shqipëri
Data e përfundimit: 14 Dhjetor 2022

PĂ«rshkrimi

Kerkojme Operator/e te gjuheve: -Italisht, GjermanishtđŸ’„đŸ’„đŸ’„ -Full time & Part time 🕐🕔 -Ambjent pune dinamik e motivues Cel: 0695856459 Caktoni dhe ju intervisten tuaj prane ambienteve tona...Ju mirepresim 😊 #callcenterjobs#vendepune#callcenter#languages#fame#makemoney#lifestyle#work#shkoder#albania
  • KategoriaTĂ« tjera
  • LlojiKohĂ« e plotĂ«
  • Data e postimit12 NĂ«ntor 2022
  • LetĂ«r motivueseJo
  • KĂ«rkohet fotoJo