Regjistrohuni

# Kerkohet kamarier/e

Kerkohet kamarier/e

Kohë e plotë
Tiranë, Shqipëri
Data e përfundimit: 4 Dhjetor 2022

Përshkrimi

Bar Lounge “Palma e Arte” kerkon te punesoj kamarier ose kamariere. Kushtet e punes dhe pagesa jane te kenaqshme.
  • KategoriaTë tjera
  • LlojiKohë e plotë
  • Paga45.000 ALL
  • Vite eksperiencëPak eksperience (0 - 2 vite)
  • Data e postimit4 Nëntor 2022
  • Letër motivueseJo
  • Kërkohet fotoJo