Regjistrohuni

# Kerkohen operator/e ne gjuhen italiane

Kerkohen operator/e ne gjuhen italiane

Kohë e pjesshme
Tiranë, Shqipëri
Data e përfundimit: 18 Dhjetor 2022

Përshkrimi

Kerkohen operator me dhe pa eksperience per fushata energjie. Ofrohet mundesi punesimi part dhe full time Orari: 10.00-14.00 dhe 15.00-19.00 Per kedo qe nuk ka eksperience zhvillohet trajnim falas nga kompania.

Detyrat

Pagesa nis nga 300lek/ora - 350 lek plus bonuse per cdo kontrate. Vendndodhja : Rruga Myslym Shyri prapa Karburant Kastrati. Mund te na kontaktoni ne adresen: iconalbania@gmail.com ose ne nr e kontaktit: 0682063223.

Kualifikimet

Seriozitet Korrektesi Pershtatje me ekipin dhe koleget e punes
  • KategoriaCall Center
  • LlojiKohë e pjesshme
  • Paga40000 ALL
  • Vite eksperiencëPak eksperience (0 - 2 vite)
  • Data e postimit17 Nëntor 2022
  • Numri i kandidatëve30
  • Letër motivueseJo
  • Kërkohet fotoJo